PublicServicesController :: thumbnailAction
Request
GET Parameters
No GET parameters
POST Parameters
No POST parameters
Uploaded Files
No files were uploaded
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "Pimcore\Bundle\CoreBundle\Controller\PublicServicesController::thumbnailAction" |
| _editmode | false |
| _pimcore_context | "default" |
| _pimcore_frontend_request | true |
| _route | "_pimcore_service_thumbnail" |
| _route_params | [ "prefix" => "odjeli/klavir/" "assetId" => "76" "thumbnailName" => "galleryThumbnail" "filename" => "-zbMajaMarcic1-vr-standard-scale-2_00x.jpg" ] |
| assetId | "76" |
| filename | "-zbMajaMarcic1-vr-standard-scale-2_00x.jpg" |
| prefix | "odjeli/klavir/" |
| thumbnailName | "galleryThumbnail" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, deflate" |
| connection | "keep-alive" |
| host | "balokovic.hr" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 (Macintosh; Intel Mac OS X 10_15_7) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/120.0.0.0 Safari/537.36" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "max-age=604800, public" |
| content-language | "hr-hr" |
| content-length | 25325 |
| content-type | "image/jpeg" |
| date | "Wed, 27 May 2026 22:54:45 GMT" |
| expires | "Wed, 03 Jun 2026 18:54:45 EDT" |
| symfony-session-noautocachecontrol | true |
| x-debug-token | "5a2e0c" |
| x-powered-by | "pimcore" |
Cookies
Request Cookies
No request cookies
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
No session metadata
Session Attributes
No session attributes
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "0" |
| APP_ENV | "dev" |
| PIMCORE_DEV_MODE | "0" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| BASE | "/public" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/balochr/public_html" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, deflate" |
| HTTP_CONNECTION | "keep-alive" |
| HTTP_HOST | "balokovic.hr" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 (Macintosh; Intel Mac OS X 10_15_7) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/120.0.0.0 Safari/537.36" |
| PATH | "/usr/local/bin:/bin:/usr/bin" |
| PHP_SELF | "/public/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_REQUEST_METHOD | "GET" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REDIRECT_URL | "/public/odjeli/klavir/image-thumb__76__galleryThumbnail/-zbMajaMarcic1-vr-standard-scale-2_00x.jpg" |
| REMOTE_ADDR | "62.84.184.9" |
| REMOTE_PORT | "37334" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "http" |
| REQUEST_TIME | 1779922485 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1779922485.8268 |
| REQUEST_URI | "/odjeli/klavir/image-thumb__76__galleryThumbnail/-zbMajaMarcic1-vr-standard-scale-2_00x.jpg" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/balochr/public_html/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/public/index.php" |
| SCRIPT_URI | "http://balokovic.hr/odjeli/klavir/image-thumb__76__galleryThumbnail/-zbMajaMarcic1-vr-standard-scale-2_00x.jpg" |
| SCRIPT_URL | "/odjeli/klavir/image-thumb__76__galleryThumbnail/-zbMajaMarcic1-vr-standard-scale-2_00x.jpg" |
| SERVER_ADDR | "209.124.66.28" |
| SERVER_ADMIN | "webmaster@balokovic.hr" |
| SERVER_NAME | "balokovic.hr" |
| SERVER_PORT | "80" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/1.1" |
| SERVER_SOFTWARE | "LiteSpeed" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_DEBUG,PIMCORE_DEV_MODE,APP_ENV" |
| X-LSCACHE | "on" |