PublicServicesController :: thumbnailAction
Request
GET Parameters
No GET parameters
POST Parameters
No POST parameters
Uploaded Files
No files were uploaded
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "Pimcore\Bundle\CoreBundle\Controller\PublicServicesController::thumbnailAction" |
| _editmode | false |
| _pimcore_context | "default" |
| _pimcore_frontend_request | true |
| _route | "_pimcore_service_thumbnail" |
| _route_params | [ "prefix" => "odjeli/harmonika/" "assetId" => "46" "thumbnailName" => "galleryThumbnail" "filename" => "-zbmajatalajichar-vr-standard-scale-2_00x@2x.avif" ] |
| assetId | "46" |
| filename | "-zbmajatalajichar-vr-standard-scale-2_00x@2x.avif" |
| prefix | "odjeli/harmonika/" |
| thumbnailName | "galleryThumbnail" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "image/avif,image/webp,image/apng,image/svg+xml,image/*,*/*;q=0.8" |
| accept-encoding | "gzip, deflate, br, zstd" |
| accept-language | "hr-HR,hr;q=0.9,bs-HR;q=0.8,bs;q=0.7,en-US;q=0.6,en;q=0.5" |
| host | "balokovic.hr" |
| priority | "i" |
| referer | "https://balokovic.hr/odjeli/harmonika/maja-talajic" |
| sec-ch-ua | ""Chromium";v="146", "Not-A.Brand";v="24", "Google Chrome";v="146"" |
| sec-ch-ua-mobile | "?1" |
| sec-ch-ua-platform | ""Android"" |
| sec-fetch-dest | "image" |
| sec-fetch-mode | "no-cors" |
| sec-fetch-site | "same-origin" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 (Linux; Android 10; K) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/146.0.0.0 Mobile Safari/537.36" |
| x-https | "1" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "max-age=604800, public" |
| content-language | "hr-hr" |
| content-length | 51936 |
| content-type | "image/avif" |
| date | "Thu, 02 Apr 2026 13:30:52 GMT" |
| expires | "Thu, 09 Apr 2026 09:30:52 EDT" |
| symfony-session-noautocachecontrol | true |
| x-debug-token | "a93642" |
| x-powered-by | "pimcore" |
Cookies
Request Cookies
No request cookies
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
No session metadata
Session Attributes
No session attributes
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "0" |
| APP_ENV | "dev" |
| PIMCORE_DEV_MODE | "0" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| BASE | "/public" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/balochr/public_html" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "image/avif,image/webp,image/apng,image/svg+xml,image/*,*/*;q=0.8" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, deflate, br, zstd" |
| HTTP_ACCEPT_LANGUAGE | "hr-HR,hr;q=0.9,bs-HR;q=0.8,bs;q=0.7,en-US;q=0.6,en;q=0.5" |
| HTTP_HOST | "balokovic.hr" |
| HTTP_PRIORITY | "i" |
| HTTP_REFERER | "https://balokovic.hr/odjeli/harmonika/maja-talajic" |
| HTTP_SEC_CH_UA | ""Chromium";v="146", "Not-A.Brand";v="24", "Google Chrome";v="146"" |
| HTTP_SEC_CH_UA_MOBILE | "?1" |
| HTTP_SEC_CH_UA_PLATFORM | ""Android"" |
| HTTP_SEC_FETCH_DEST | "image" |
| HTTP_SEC_FETCH_MODE | "no-cors" |
| HTTP_SEC_FETCH_SITE | "same-origin" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 (Linux; Android 10; K) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/146.0.0.0 Mobile Safari/537.36" |
| HTTP_X_HTTPS | "1" |
| PATH | "/usr/local/bin:/bin:/usr/bin" |
| PHP_SELF | "/public/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_REQUEST_METHOD | "GET" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REDIRECT_URL | "/public/odjeli/harmonika/image-thumb__46__galleryThumbnail/-zbmajatalajichar-vr-standard-scale-2_00x@2x.avif" |
| REMOTE_ADDR | "213.190.27.44" |
| REMOTE_PORT | "10750" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1775136652 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1775136652.576 |
| REQUEST_URI | "/odjeli/harmonika/image-thumb__46__galleryThumbnail/-zbmajatalajichar-vr-standard-scale-2_00x@2x.avif" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/balochr/public_html/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/public/index.php" |
| SCRIPT_URI | "https://balokovic.hr/odjeli/harmonika/image-thumb__46__galleryThumbnail/-zbmajatalajichar-vr-standard-scale-2_00x@2x.avif" |
| SCRIPT_URL | "/odjeli/harmonika/image-thumb__46__galleryThumbnail/-zbmajatalajichar-vr-standard-scale-2_00x@2x.avif" |
| SERVER_ADDR | "209.124.66.28" |
| SERVER_ADMIN | "webmaster@balokovic.hr" |
| SERVER_NAME | "balokovic.hr" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/1.1" |
| SERVER_SOFTWARE | "LiteSpeed" |
| SSL_CIPHER | "TLS_AES_128_GCM_SHA256" |
| SSL_CIPHER_ALGKEYSIZE | "128" |
| SSL_CIPHER_USEKEYSIZE | "128" |
| SSL_PROTOCOL | "QUIC" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_DEBUG,PIMCORE_DEV_MODE,APP_ENV" |
| X-LSCACHE | "on" |
| X_SPDY | "HTTP3" |