n/a
Request
GET Parameters
No GET parameters
POST Parameters
No POST parameters
Uploaded Files
No files were uploaded
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _editmode | false |
| _pimcore_context | "default" |
| _pimcore_frontend_request | true |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| connection | "keep-alive" |
| host | "www.balokovic.hr" |
| range | "bytes=0-512000" |
| user-agent | "facebookexternalhit/1.1 (+http://www.facebook.com/externalhit_uatext.php)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| content-type | "text/html; charset=UTF-8" |
| date | "Mon, 23 Mar 2026 12:04:30 GMT" |
| location | "http://balokovic.hr/robots.txt" |
| x-debug-token | "08a858" |
| x-powered-by | "pimcore" |
Cookies
Request Cookies
No request cookies
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
No session metadata
Session Attributes
No session attributes
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "0" |
| APP_ENV | "dev" |
| PIMCORE_DEV_MODE | "0" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| BASE | "/public" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/balochr/public_html" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_CONNECTION | "keep-alive" |
| HTTP_HOST | "www.balokovic.hr" |
| HTTP_RANGE | "bytes=0-512000" |
| HTTP_USER_AGENT | "facebookexternalhit/1.1 (+http://www.facebook.com/externalhit_uatext.php)" |
| PATH | "/usr/local/bin:/bin:/usr/bin" |
| PHP_SELF | "/public/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_REQUEST_METHOD | "GET" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REDIRECT_URL | "/public/robots.txt" |
| REMOTE_ADDR | "173.252.69.116" |
| REMOTE_PORT | "37080" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "http" |
| REQUEST_TIME | 1774267470 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1774267470.8744 |
| REQUEST_URI | "/robots.txt" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/balochr/public_html/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/public/index.php" |
| SCRIPT_URI | "http://www.balokovic.hr/robots.txt" |
| SCRIPT_URL | "/robots.txt" |
| SERVER_ADDR | "209.124.66.28" |
| SERVER_ADMIN | "webmaster@balokovic.hr" |
| SERVER_NAME | "www.balokovic.hr" |
| SERVER_PORT | "80" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/1.1" |
| SERVER_SOFTWARE | "LiteSpeed" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_DEBUG,PIMCORE_DEV_MODE,APP_ENV" |
| X-LSCACHE | "on" |