PublicServicesController :: thumbnailAction
Request
GET Parameters
No GET parameters
POST Parameters
No POST parameters
Uploaded Files
No files were uploaded
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "Pimcore\Bundle\CoreBundle\Controller\PublicServicesController::thumbnailAction" |
| _editmode | false |
| _pimcore_context | "default" |
| _pimcore_frontend_request | true |
| _route | "_pimcore_service_thumbnail" |
| _route_params | [ "prefix" => "odjeli/klavir/" "assetId" => "65" "thumbnailName" => "standardTeaser" "filename" => "-zb9-vr-standard-scale-2_00x.jpg" ] |
| assetId | "65" |
| filename | "-zb9-vr-standard-scale-2_00x.jpg" |
| prefix | "odjeli/klavir/" |
| thumbnailName | "standardTeaser" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "text/html,application/xhtml+xml,application/xml;q=0.9,*/*;q=0.8" |
| accept-encoding | "gzip, deflate, br" |
| connection | "keep-alive" |
| from | "googlebot(at)googlebot.com" |
| host | "balokovic.hr" |
| if-modified-since | "Mon, 09 Mar 2026 22:25:51 GMT" |
| user-agent | "Googlebot-Image/1.0" |
| x-https | "1" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "max-age=604800, public" |
| content-language | "hr-hr" |
| content-length | 10319 |
| content-type | "image/jpeg" |
| date | "Thu, 02 Apr 2026 02:42:56 GMT" |
| expires | "Wed, 08 Apr 2026 22:42:56 EDT" |
| symfony-session-noautocachecontrol | true |
| x-debug-token | "a31c56" |
| x-powered-by | "pimcore" |
Cookies
Request Cookies
No request cookies
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
No session metadata
Session Attributes
No session attributes
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "0" |
| APP_ENV | "dev" |
| PIMCORE_DEV_MODE | "0" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| BASE | "/public" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/balochr/public_html" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "text/html,application/xhtml+xml,application/xml;q=0.9,*/*;q=0.8" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, deflate, br" |
| HTTP_CONNECTION | "keep-alive" |
| HTTP_FROM | "googlebot(at)googlebot.com" |
| HTTP_HOST | "balokovic.hr" |
| HTTP_IF_MODIFIED_SINCE | "Mon, 09 Mar 2026 22:25:51 GMT" |
| HTTP_USER_AGENT | "Googlebot-Image/1.0" |
| HTTP_X_HTTPS | "1" |
| PATH | "/usr/local/bin:/bin:/usr/bin" |
| PHP_SELF | "/public/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_REQUEST_METHOD | "GET" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REDIRECT_URL | "/public/odjeli/klavir/image-thumb__65__standardTeaser/-zb9-vr-standard-scale-2_00x.jpg" |
| REMOTE_ADDR | "66.249.74.66" |
| REMOTE_PORT | "49696" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1775097776 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1775097776.2105 |
| REQUEST_URI | "/odjeli/klavir/image-thumb__65__standardTeaser/-zb9-vr-standard-scale-2_00x.jpg" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/balochr/public_html/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/public/index.php" |
| SCRIPT_URI | "https://balokovic.hr/odjeli/klavir/image-thumb__65__standardTeaser/-zb9-vr-standard-scale-2_00x.jpg" |
| SCRIPT_URL | "/odjeli/klavir/image-thumb__65__standardTeaser/-zb9-vr-standard-scale-2_00x.jpg" |
| SERVER_ADDR | "209.124.66.28" |
| SERVER_ADMIN | "webmaster@balokovic.hr" |
| SERVER_NAME | "balokovic.hr" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/1.1" |
| SERVER_SOFTWARE | "LiteSpeed" |
| SSL_CIPHER | "TLS_AES_128_GCM_SHA256" |
| SSL_CIPHER_ALGKEYSIZE | "128" |
| SSL_CIPHER_USEKEYSIZE | "128" |
| SSL_PROTOCOL | "TLSv1.3" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_DEBUG,PIMCORE_DEV_MODE,APP_ENV" |
| X-LSCACHE | "on" |